טבעות אירוסין
 
טבעות אירוסין
לייעוץ חינם:
03-6122200
עמוד הבית אודותינו טבעות אירוסין תכשיטי יהלומים מאמרים יהלומים בהזדמנות ממליצים עלינו צור קשר

יהלומים מפורסמים

Goldan Jubilee
(הילום הגדול בעולם)

היהלום הגדול בעולם נקרא "Golden
 Jubilee" ומשקלו הוא 547.67 קראט, צבעו חום-זהב. הוא יוצא דופן גם בגלל רצועת הצבע הנדירה שלו. הוא התגלה ב- 1985 וכיום הוא משובץ בכתרו של מלך תאילנד.Cullinan
(היהלום השני בגודלו)

הקולינן הוא היהלום הגולמי הגדול ביותר שהתגלה. הוא התגלה ב 1905 במכרה קולינן בדרום אפריקה.בזמן חציבתו  משקלו היה 3,106.75 קארט ( 621.35 גרם). אחרי ביקועו, הוא לוטש ל-11 יהלומים, בינהם " כוכב אפריקה הגדול", הידוע גם בשמו "קולינן 1"  בעל צורת אגס (74 משטחים), שמשקלו 530.2 קארט (היהלום המלוטש הגדול בעולם ). הוא קבוע בשרביט המלוכה הבריטי כאחד "מתכשיטי הכתר" . 


The Incomparable
(היהלום השלישי בגודלו)

היהלום המלוטש השלישי בגודלו הוא ה- "Incomparable"  , שמשקלו הוא 407 קראט. הוא בעל גוון חום-צהוב וניקיון IF, נמצא בראשית שנות השמונים, לוטש במשך ארבע שנים באנטוורפן. נחשב ליהלום הצבעוני הטבעי הגדול ביותר בעולם.Hope Diamond
(היהלום הכחול הגדול בעולם)
"Hope" הוא היהלום הכחול הגדול ביותר בעולם, שנמצא בהודו במאה ה- 17, במשקל 112 קראט. הוא לוטש ומשקלו פחת ל- 67.5 קראט ושובץ בתכשיטי הכתר של בית המלוכה הצרפתי. לאחר שנגנב היהלום, הוא התגלה מחדש, הפעם במשקל של 45.5 קראט. כיום הוא נמצא במכון סמיתסוניאן בוושינגטון. 

KOH I NOOR
(היהלום העתיק ביותר בעולם)
 ה- "KOH I NOOR"  הוא היהלום המפורסם ביהלומי העולם העתיק. מעריכים כי הוא התגלה בהודו לפני 5000 שנה,  ומשקלו היה 1000 קראט. במרוצת השנים עבר מס' ליטושים, משקלו הנוכחי הוא 108.93 קראט, והוא משובץ בכתרה של מלכת אנגליה.


Taylor - Burton
(יהלומים של מפורסמים)
יהלום טיילור- ברטון , אשר צורתו כאגס ומשקלו 69.42 קראט , היה שייך לשחקנית אליזבת טיילור. היא קיבלה אותו כמתנת אירוסין מבעלה ובשנת 1978 לאחר פרידתם מכרה את היהלום במכירה פומבית ואת הכנסותיו תרמה לבניית בית-חולים באפריקה.

 

 


The Orloff Diamond
יש הסבורים שיהלום זה שקל לא פחות מ-300 קראט כשהתגלה בהודו. הוא שובץ כעינו של האל סרי-ראנגן ונגנב ככל הנראה על ידי חייל צרפתי שהתחפש להינדי מאמין כדי לחדור למקדש הבאהמיני. החייל מכר את היהלום הענק בכסף רב למי שביקשו לשמח את נאדיר שאה, שרחש חיבה ליהלומים גדולים במיוחד. הרוזן הרוסי, גריגורי ולאדימירוביץ' אורלוף, היה אחד ממאהביה הרבים של הצארינה יקטרינה ה-II. אורלוף היה מודע לחיבתה של יקטרינה ליהלומים ורכש עבורה את היהלום תמורת 400,000 רובל. האורלוף, שקיבל את שם הקונה שלו, נחתך לגודל 199.6 קראט וצורף ליהלומי הכתר הרוסי. כיום שייך האורלוף לאוצר הרוסי ונמצא במוסקבה.

The Tiffany
טיפאני הוא יהלום צהוב-חום, הגדול ביותר בצבע זה - 128.51 קראט. צורתו ככרית והוא בעל לא פחות מ-90 פאסטות, מה שמעניק לו יופי נדיר למרות שרמת ניקיונו VS בלבד. מקורו במכרה "קימברלי" המפורסם בדרום-אפריקה, שם נמצא ב-1877. הטיפאני מוצג לראווה בחנות "טיפאני" שבשדרה החמישית בניו-יורק. הוא מונח שם בתיבת זכוכית על גבי מוט הבולט מן הקיר, מוצף באור צהוב להדגשת גונו, ונחשב, יחד עם ה"הופ", לאוצר לאומי של ארה"ב.


ייעוץ טלפוני
טבעות אירוסין
טבעות אירוסין עד 2500 <
טבעות אירוסין סוליטר <
טבעות אירוסין טוויסט <
טבעות אירוסין 3 יהלומים <
טבעות אירוסין קלאסיות <
טבעות אירוסין עם אבני צד <
טבעות אירוסין בעיצוב אישי <
טבעות אירוסין מבוקשות <
טבעות יהלומים
טבעות מעוצבות
טבעות חצי נישואין
טבעות נישואין
תכשיטי יהלומים
תכשיטי יהלומים שחורים <
תכשיטי יהלומים ואבני חן <
תליוני יהלומים <
עגילי יהלומים <
צמידי יהלומים / צמידי טניס <
טבעות ותכשיטי גברים <
סטים <
יהלומים נושאי תעודה
יהלומים בהזדמנות
קנייה מהמקור
טיפים לרכישת טבעות אירוסין
אנחנו קונים זהב