טבעות אירוסין
 
טבעות אירוסין
לייעוץ חינם:
03-6122200
עמוד הבית אודותינו טבעות אירוסין תכשיטי יהלומים מאמרים יהלומים בהזדמנות ממליצים עלינו צור קשר

עיצובים חדשניים של טבעות אירוסין

 
טבעת אירוסין – עיצובים חדשניים למסורת הותיקה

רכישת טבעת אירוסין היא משימה מאתגרת לכל הדיעות  - מדובר ברכישת תכשיט (לרוב טבעת יהלום), בעל אינספור משמעויות, שאמור להותיר את הרושם הנכון באחד הרגעים החשובים בחייך ובחיי זוגתך. ברור שרצוי מאוד שהטבעת תקלע לטעמה של אשתך לעתיד, שכן היא אמורה להיות מונחת על אצבעה בעשרות השנים הבאות. הקושי מתעורר כמובן משום שאתה קונה לה את הטבעת בהפתעה, ומלבד זאת – מדובר בהוצאה לא קטנה ובמבחר אינסופי.  

טבעות אירוסין  - המסורת מחייבת טבעות יהלומים 

טבעות אירוסין עשויות לרוב מזהב, צהוב או לבן, ומשובצות ביהלום או ביהלומים. טבעות אירוסין אינן מוגבלות בכללי עיצוב נוקשים וזאת בדיוק ההזדמנות המתאימה להשאיר את הרושם הנכון  – לחתן על הכלה ולכלה – על חברותיה. 

טבעות אירוסין – מגמות העיצוב הלוהטות
כאמור, מגוון העיצובים של טבעות אירוסין הוא רחב מאוד. המגמות החמות ביותר בשוק הן:  

  • טבעת עם יהלום בודד – טבעת ובה יהלום אחד בודד היתה מאז ומעולם העיצוב החביב על הנשואות-בעתיד-הקרוב אולם אם עד עתה שיבוץ היהלום היה לרוב עילי, כעת ניתן לראות טבעות רבות גם בשילוב יהלום תחתי.    
  • יהלומים בשיבוץ pave – זוהי שיטת שיבוץ ליהלומים זעירים אשר לא ניתן לשבץ בשיטות הרגילות ולכן משקיעים אותם בתוך התכשיט עצמו. שיטה זו דורשת מיומנות רבה.  
  • יהלומים צבעוניים – טרנד אופנתי נוסף שכובש את שוק טבעות האירוסין הוא טבעות עם יהלום צבעוני בורוד צהוב, סגול ועוד.    
  • טבעות "הכל יהלום" – טבעות יהלומים במלוא מובן המילה, בהן משובצים היהלומים מסביב לטבעת, בדומה למראה של צמידי טניס, כך שלא ניתן לראות ולו פיסה קטנה מהמתכת בה הם משובצים.  
  • טבעת שלושת היהלומים – טרנד עכשווי בעיצוב טבעות אירוסין מיוחדות הכוללות שלושה יהלומים המסמלים את שלוש התקופות: לפני האירוסין, תקופת האירוסין ותקופת הנישואין.    

טבעת אירוסין – המראה השלם 
טבעת אירוסין אמורה ללוות את ברת-המזל שזכתה בה, ושהסכימה להצעת הנישואין, במשך שנים רבות. לכן אפשר ורצוי להוסיף ולרכוש בהזדמנות זו תכשיטים תואמים, שישלימו את המראה: זוג עגילי יהלומים, שרשרת עם תליון וכן צמיד טניס מרהיב הם בני לוויה טבעיים לכל טבעת אירוסין המכבדת את עצמה, ואין כמו צמידי טניס לשדרוג כל טבעת אירוסין. נכון, תכשיטי יהלום אינם זולים אבל אנחנו לא מתחתנים כל יום וגם אם חלילה הנישואין לא יאריכו ימים כמתוכנן, יהלומים יהיו תמיד חבריה הטובים של כל אשה – לנצח.

ייעוץ טלפוני
טבעות אירוסין
טבעות אירוסין עד 2500 <
טבעות אירוסין סוליטר <
טבעות אירוסין טוויסט <
טבעות אירוסין 3 יהלומים <
טבעות אירוסין קלאסיות <
טבעות אירוסין עם אבני צד <
טבעות אירוסין בעיצוב אישי <
טבעות אירוסין מבוקשות <
טבעות יהלומים
טבעות מעוצבות
טבעות חצי נישואין
טבעות נישואין
תכשיטי יהלומים
תכשיטי יהלומים שחורים <
תכשיטי יהלומים ואבני חן <
תליוני יהלומים <
עגילי יהלומים <
צמידי יהלומים / צמידי טניס <
טבעות ותכשיטי גברים <
סטים <
יהלומים נושאי תעודה
יהלומים בהזדמנות
קנייה מהמקור
טיפים לרכישת טבעות אירוסין
אנחנו קונים זהב