טבעות אירוסין
 
טבעות אירוסין
לייעוץ חינם:
03-6122200
עמוד הבית אודותינו טבעות אירוסין תכשיטי יהלומים מאמרים יהלומים בהזדמנות ממליצים עלינו צור קשר

בורסת היהלומים ברמת גן

בורסת היהלומים ברמת גן היא אחת הגדולות בעולם ומהווה מקור גאווה ישראלי.

הבורסה הוקמה בשנת 1937 ומאז היא צמחה והפכה לאחד ממרכזי המסחר ביהלומים הגדולים בעולם. הבורסה ליהלומים ממוקמת ברמת גן ומייבאת כל שנה יהלומים גולמיים בשווי של כחמישה מיליארדי דולרים ומייצאת לחו"ל  יהלומים  מלוטשים בשווי עשרה מיליארדי דולרים לחו"ל בכל שנה.
ענף היהלומים הוא אחד מענפי היצוא החשובים בישראל.
הבורסה הנה למעשה חברה פרטית, המנוהלת כגג ארגוני ועסקי לחברים בה, למעלה מ – 2500 איש, כולל יצרנים, מלטשים, מעצבים ומשווקים. הבורסה ליהלומים כוללת אזור שלם של חנויות , יצרנים , מעצבים ומשווקים, המאוגדים באזור זה, כאשר הבניין המרכזי - בניין נועם, הינו מבנה גבוה מאוד ובאבטחה ברמה הגבוהה ביותר. בניין נועם מאכלס מספר רב יצרני יהלומים, חדרי תצוגה וחנויות.
הבורסה מתנהלת בשיטת "One stop shop
", ובעצם בין כותלי הבניינים יכולים חברי הבורסה למצוא את כל מה שהם צריכים ציוד, חומר גלם, חדרי מסחר ושירותים נלווים, כגון בנקים, מסעדות, שירותי רפואה, בתי כנסת ועוד. 
ניתן לומר בבטחה, כי רוב  היהלומים המשובצים בתכשיטים ונמכרים בארץ מקורם בבורסה ליהלומים. 

יתרונות הרכישה בבורסה  
מחיר – ללא תיווך
רוב  היהלומים המשובצים בתכשיטים ונמכרים בארץ בחנויות השונות מקורם בבורסת היהלומים ברמת גן. אלו הם היצרנים, כלומר, אלו שמספקים את היהלום מהמכרות בחו"ל הישר לידיים שלך.
כשאתם רוצים לקנות חלב, למשל, אתם מבינים שהכי טוב , טרי וזול, זה לגשת מייד לפרה. מכיוון שהפרות לא באזור, אין לנו ברירה, אלא לקנות את החלב מהמשווקים השונים. 
בענף היהלומים, אתם יכולים לגשת מייד לפרה – הבורסה ובאופן טבעי, ישנם פחות גורמים מתווכים המעלים את המחיר. ניתן לומר בבירור כי היהלומים אצל סוחרי הבורסה זולים מאותם יהלומים אצל רשתות התכשיטים והחנויות הפרטיות. 
 

 

אמינות 
כל חברי הבורסה פועלים תחת מחויבות וכללים נוקשים ואתם יכולים להיות בטוחים ב 100% כי היהלום או התכשיט שרכשתם, הוא אמיתי ויש לכם "אבא ואמא" לכל פנייה או בעיה עתידית.

אחריות סביבתית 
סוחרי הבורסה הישראלית לא רוכשים יהלומי "דמים" – יהלומים הנכרים באופן לא חוקי במדינות כמו אפריקה וסיירה ליאון, כאשר מהלך הכרייה כרוך ברציחות אכזריות, התעללות ועבדות.

 

 מבחר 
לסוחרי הבורסה מגוון רחב עשרות מונים מהמגוון שתמצאו בחנויות הפרטיות והרשתות. מכיוון שזהו המקור ליהלומים, תוכלו לראות מספר רב של אפשרויות ותוכלו גם להתאים את התכשיט הסופי לטעמכם האישי.

שירות מצוין 
אזור הבורסה, המהווה נקודת מפגש לרבים מהעוסקים בענף, הונהגה שיטת שירות מיוחדת וטובה לאין ערוך מחנויות "רגילות". השיטה הנהוגה בבורסה, היא תיאום פגישות עם המומחים, שיוכלו להציג בפניכם יהלומים שונים ומגוונים וכן תכשיטים משובצים יהלומים (טבעות / עגילים / צמידים/ תליונים ועוד). תוכלו לשבת בנחת, לקבל הסברים ברורים על היהלומים (גודל, שקיפות, משקל ועוד), לבחון את היהלומים לעומק, לבחור את העיצוב המבוקש וכל זאת, מבלי שהמוכרים לחוצים ממתן שירות ללקוחות אחרים.

קחו בחשבון, שיצרן יהלומים, יוכל לתת לכם מידע רב ערך לאין שיעור, דבר שלא תוכלו לקבל ממשווקים בחנויות תכשיטים.

לסיכום, נאמר כי כל מי שרוצה לרכוש יהלום, או תכשיט משובץ יהלום, עדיף לו להתחיל את חיפוש בבורסת היהלומים ברמת גן. 

חשוב שתבדקו מה המומחיות של מי שאתם יושבים מולו – האם הוא יבואן יהלומים, יצרן יהלומים או משווק. אין הרבה יצרני יהלומים, כדוגמת eDiamonds, אולם אלו, יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר, במקביל למחיר הנמוך ביותר, כמי שמהווים "יד ראשונה" בענף היהלומים!

כל שנותר לכם הוא לקבוע פגישה, להצטייד בתעודת זהות ו...ליהנות!
צוות
eDiamonds עומד לרשותכם בכל שאלה, המלצה או עצה שתדרשו לה.

 

 

 

 

ייעוץ טלפוני
טבעות אירוסין
טבעות אירוסין עד 2500 <
טבעות אירוסין סוליטר <
טבעות אירוסין טוויסט <
טבעות אירוסין 3 יהלומים <
טבעות אירוסין קלאסיות <
טבעות אירוסין עם אבני צד <
טבעות אירוסין בעיצוב אישי <
טבעות אירוסין מבוקשות <
טבעות יהלומים
טבעות מעוצבות
טבעות חצי נישואין
טבעות נישואין
תכשיטי יהלומים
תכשיטי יהלומים שחורים <
תכשיטי יהלומים ואבני חן <
תליוני יהלומים <
עגילי יהלומים <
צמידי יהלומים / צמידי טניס <
טבעות ותכשיטי גברים <
סטים <
יהלומים נושאי תעודה
יהלומים בהזדמנות
קנייה מהמקור
טיפים לרכישת טבעות אירוסין
אנחנו קונים זהב