טבעות האירוסין של המפורסמים

אין דרך טובה יותר להודיע קבל עם ועדה שאתם מאוהבים מאשר לתת ולקבל טבעת אירוסין עם יהלום. בזכות שחקניות ונשים מפורסמות אחרות שעונדות יהלומים גדולים ומנצנצים במיוחד, טבעות האירוסין הפכו לעונג צרוף לכל אוהבי התכשיטים באשר הם. גודל היהלום אינו בהכרח הגורם שהופך את הטבעות הללו לנושא שיחה, אלא נראה שזהו השילוב המתוק בין טבעת האירוסין המדהימה ובין הגברת שעונדת אותה.

נשים מפורסמות וטבעות האירוסין שלהן

אנשים מפורסמים משפיעים על המראה והסגנון של היבטים רבים בעולם האופנה, ואפילו קובעים אופנות. טבעות אירוסין עם יהלומים אינן יוצאות מן הכלל הזה. הרי לפניכם רשימה חלקית של נשים מפורסמות וטבעות האירוסין הלא פחות מפורסמות שלהן:

 

בית המלוכה:

המלכה אליזבת השניה קיבלה טבעת אירוסין מהנסיך פיליפ שהיתה עשויה מיהלומי הכתר של אימו. גרייס קלי קיבלה מהנסיך רנייה טבעת אירוסין עם יהלום אמרלד 12 קראט.

ליידי דיאנה התארסה עם טבעת משובצת ספיר כחול 18 קראט בצורת אובל מוקף ב-14 יהלומים.

 

שחקניות:

אליזבת טיילור התארסה לבעלה השלישי, מייקל טוד, וקיבלה יהלום בצורת אמרלד שגודלו כמעט 30 קראט. עם זאת, התכשיטים האחרים שלה ידועים יותר והאחד יותר מרשים ממשנהו: יהלום קרופ שגודלו 39 קראט, יהלום טיילור-ברטון בצורת טיפה שגודלו 69.42 קראט, ויהלום הטאג' מאהל בצורת לב מהמאה ה-17.
פרסילה היתה מאורסת לאלביס וקיבלה טבעת יהלום 3.5 קראט שסביבו 21 יהלומים קטנים יותר ושבבי יהלום.
שרון סטון קיבלה מפיל ברונשטיין לכבוד ארוסיהם טבעת שלושה יהלומים 3.5 קראט בצורת אמרלד.
המחויבות של קתרין זיטה ג'ונס למייקל דגלאס הוצגה בפני העולם באמצעות יהלום מרקיזה עתיק בגודל 10 קראט שמוערך בכ-2 מיליון דולר.
ג'ואן קולינס קיבלה מבעלה פרסי גיבסון טבעת יהלום לב שעוצבה בסגנון של המאה ה-19.

 

כוכבי פופ: 

מדונה קיבלה מגיא ריצ'י טבעת יהלום ופלטינה בסגנון התקופה האדוארדיאנית. הטבעת שעיצב ניל ליין נועדה לייצג את המשפחה שלהם: אמא, אבא והבן רוקו.
במקרה של הזמרת טוני ברקסטון, המתופף קרי לואיס עיצב טבעת שלושה יהלומים 4.5 קראט עם אבן מרכזית בצורת אובל ושני יהלומי לב מקיפים אותה.
פריס הילטון, למרות שאיננה כוכבת פופ אלא דיווה בזכות עצמה, קיבלה שתי טבעות אירוסין מהמיליארדר פריס לצסיס, טבעת יהלום צהוב קנרית 24 קראט ששווה 5 מיליון דולר, וטבעת יהלום לבן 15 קראט ששווה 2.1 מיליון דולר.
בריטני ספירס קיבלה שתי טבעות אירוסין: אחת שהיא קנתה לעצמה לפני החתונה – טבעת יהלום 4 קראט בצורת קושון ששווה 40,000 דולר בשיבוץ פווה; ואחת שקיבלה תשעה חודשים אחרי החתונה   מבעלה (לשעבר) קוין פדרליין.
קריסטינה אגילרה התארסה לג'ורדן ברטמן אחרי שנתן לה טבעת יהלום 20 קראט ששוויה 54,000 דולר ועוצבה על ידי התכשיטן סטיבן וובסטר.
ויטני יוסטון עונדת טבעת שהיהלום המרכזי שבה הוא בצורת אובל וגודלו 4 קראט ומסביבו משובצים אינספור יהלומים קטנים. את הטבעת היא קיבלה מבעלה (בנפרד) בובי בראון.

 

חיקויים:

בל נשכח גם את טבעת היהלום הורוד המפורסמת שבן אפלק נתן לג'ניפר לופז. יהלום הרדיאנט הורוד שגודלו 6 קראט לכד במהירות את תשומת לב הציבור והטבעת הפכה לחיקוי נחשק מאוד. הטבעת עשויה פלטינה, ומסביב ליהלום המרכזי משובצים שלושה יהלומים לבנים. דווח שטבעת היהלום הורוד  נקנתה ב-1.2 מיליון דולר בשנת 2002. הטבעת, שקל לזהות אותה, היא מאוד נשית ומודרנית.
חיקויים של טבעת היהלום הורוד זמינים במחירים סבירים. העלות של החיקויים תלויה באיכות האבנים ובחומרים שמשמשים ליצירת טבעת היהלום הורוד.
אבל זוהי רק דוגמה אחת לחיקויים של טבעות יהלומים מפורסמות. מכיוון שמעטים האנשים שיכולים להרשות לעצמם פריט מקורי, תמיד יהיה שוק לחיקויים של טבעות אירוסין יחודיות אלה. האיכות של החיקויים משתנה מטבעת לטבעת, וכך גם המחיר. כמעט מיותר לציין, שכל סגנון של טבעת יהלום שהופך פופולרי בקרב מפורסמים, יהפוך במהרה לסגנון הנחשק בקרב הלא כל כך מפורסמים ולא כל כך עשירים.

שתפו: