עיצובים חדשניים של טבעות אירוסין

טבעת אירוסיןעיצובים חדשניים למסורת הותיקה

רכישת טבעת אירוסין היא משימה מאתגרת לכל הדיעותמדובר ברכישת תכשיט (לרוב טבעת יהלום), בעל אינספור משמעויות, שאמור להותיר את הרושם הנכון באחד הרגעים החשובים בחייך ובחיי זוגתך. ברור שרצוי מאוד שהטבעת תקלע לטעמה של אשתך לעתיד, שכן היא אמורה להיות מונחת על אצבעה בעשרות השנים הבאות. הקושי מתעורר כמובן משום שאתה קונה לה את הטבעת בהפתעה, ומלבד זאתמדובר בהוצאה לא קטנה ובמבחר אינסופי.

טבעות אירוסיןהמסורת מחייבת טבעות יהלומים

טבעות אירוסין עשויות לרוב מזהב, צהוב או לבן, ומשובצות ביהלום או ביהלומים. טבעות אירוסין אינן מוגבלות בכללי עיצוב נוקשים וזאת בדיוק ההזדמנות המתאימה להשאיר את הרושם הנכוןלחתן על הכלה ולכלהעל חברותיה.

טבעות אירוסיןמגמות העיצוב הלוהטות

כאמור, מגוון העיצובים של טבעות אירוסין הוא רחב מאוד. המגמות החמות ביותר בשוק הן:

  • טבעת עם יהלום בודדטבעת ובה יהלום אחד בודד היתה מאז ומעולם העיצוב החביב על הנשואותבעתידהקרוב אולם אם עד עתה שיבוץ היהלום היה לרוב עילי, כעת ניתן לראות טבעות רבות גם בשילוב יהלום תחתי.
  • יהלומים בשיבוץ pave – זוהי שיטת שיבוץ ליהלומים זעירים אשר לא ניתן לשבץ בשיטות הרגילות ולכן משקיעים אותם בתוך התכשיט עצמו. שיטה זו דורשת מיומנות רבה.
  • יהלומים צבעונייםטרנד אופנתי נוסף שכובש את שוק טבעות האירוסין הוא טבעות עם יהלום צבעוני בורוד צהוב, סגול ועוד.
  • טבעות "הכל יהלום" – טבעות יהלומים במלוא מובן המילה, בהן משובצים היהלומים מסביב לטבעת, בדומה למראה של צמידי טניס, כך שלא ניתן לראות ולו פיסה קטנה מהמתכת בה הם משובצים.
  • טבעת שלושת היהלומיםטרנד עכשווי בעיצוב טבעות אירוסין מיוחדות הכוללות שלושה יהלומים המסמלים את שלוש התקופות: לפני האירוסין, תקופת האירוסין ותקופת הנישואין.

טבעת אירוסיןהמראה השלם

טבעת אירוסין אמורה ללוות את ברתהמזל שזכתה בה, ושהסכימה להצעת הנישואין, במשך שנים רבות. לכן אפשר ורצוי להוסיף ולרכוש בהזדמנות זו תכשיטים תואמים, שישלימו את המראה: זוג עגילי יהלומים, שרשרת עם תליון וכן צמיד טניס מרהיב הם בני לוויה טבעיים לכל טבעת אירוסין המכבדת את עצמה, ואין כמו צמידי טניס לשדרוג כל טבעת אירוסין. נכון, תכשיטי יהלום אינם זולים אבל אנחנו לא מתחתנים כל יום וגם אם חלילה הנישואין לא יאריכו ימים כמתוכנן, יהלומים יהיו תמיד חבריה הטובים של כל אשהלנצח.

שתפו: